Pečlivý proces výroby

Řetízek

Výchozím kovem je speciální slitina zinku a mědi vysoké čistoty. U základního materiálu řetízku je kvalita povrchu klíčová pro další postup. Před galvanizací se různými postupy dosahuje lesku. Výrobky se musí také odmastit v ultrazvukové lázni a mořením.

Před vlastním zlacením se provádí ještě jiné galvanické úpravy. Příprava materiálu a složení všech podpovrchových vrstev hraje velkou roli. Na základní materiál se nanese vrstva mědi pro lesk a vyrovnání nerovností povrchu. Moderní postupy umožňují vynechat vrstvu niklu, která byla kdysi potřeba, i bez snížení kvality. Díky tomu jsou výrobky vhodné i pro osoby s alergií na tento kov.

Technologie zlacení SubageBižuterie

Firma Gold Design má svou vlastní technologii pozlacování s názvem Subage. Je to zlacení silnovrstvé, při němž se ve speciální lázni nanáší zlato s ryzostí 18 karátů. Tato vrstva je u postupu Super zlacení až 100 x silnější než je běžné a u Exclusive zlacení dokonce až 200 x silnější. Molekuly zlata jsou ukládány rovnoběžně, což významně sníží riziko proniknutí korozivních produktů až k základnímu materiálu řetízku. Nanášené zlato je legováno vzácnými prvky, což zajistí vysokou tvrdost 120 Vickers a dokonalý zlatý odstín. Struktura se zpevňuje pomocí calking metody.

Punc kvality

Aby nebylo možno výrobky Gold Design zaměnit s jinými a méně kvalitními, jsou koncovky řetízků opatřeny puncem, chráněnou značkou GD-SBS. Tento postup zlacení zaručuje mimořádně kvalitní výsledek s ideálním odstínem a dlouhou životnost výrobků.

Pozor, všechny pozlacené výrobky, i ty od firmy Gold Design, se musí chránit před odřením a poškozením neopatrnou manipulací.

Prohlédněte si naši kolekci pozlacených řetízků